Навчально-методичний семінар «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив»

Дата:
- 05/03/2024
Час: 16:00 -18:00


0


Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у навчально-методичному семінарі «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив».

Мета: ознайомлення з навчальним, дидактичним, методичним і технологічним забезпеченням освітнього процесу та навчання предметів інваріантної складової Типового навчального плану початкової школи у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» відповідно до чинного Державного стандарту початкової освіти, яке базується на інтегрованому, проєктному, дослідницько-пізнавальному та персоналізованому підходах з використанням цифрових технологій в умовах змішаного навчання.

Ознайомлення цільової аудиторії з моделлю, метою, завданнями та планом реалізації інноваційного освітнього проєкту «Створення моделі адаптивного інформаційно-освітнього середовища початкової школи». Презентація комплексного дидактичного забезпечення його реалізації, а також досвіду роботи закладів загальної середньої освіти – учасників проєкту та організація методичного супроводу (захід проводиться в рамках реалізації ІІІ (формувального) етапу інноваційного освітнього проєкту за темою «Створення моделі адаптивного інформаційно-освітнього середовища початкової школи» (накази МОН України від 16.03.2022 № 245, від 10.03.2023 №261 та  від 12.10.2023 №1239).

До участі в навчально-методичному семінарі запрошуються: науковці, педагогічні працівники ІППО, викладачі закладів вищої педагогічної освіти, методисти, керівники закладів освіти, педагоги, вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою семінару.

Початок  роботи семінару: 05 березня 2024 року о 16:00

Форма проведення: дистанційна.

Покликання на захід буде надіслано на електронну адресу всім зареєстрованим учасникам в день заходу.

Реєстрація учасників семінару здійснюється до 15.00 05 березня 2024 року за покликанням:  https://b24-j1avqv.bitrix24.site/crm_form_5xidm/

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×