Х Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2024»

Дата:
- 11/03/2024 - 30/04/2024
Час: 00:00 -00:00


0


У рамках реалізації інноваційного освітнього проєкту на всеукраїнському рівні за темою «Розвиток підприємницької компетентності здобувачів освіти» на базі закладів освіти Дніпропетровської, Кіровоградської, Одеської, Тернопільської, Чернівецької та Чернігівської областей у жовтні 2023 – вересні 2028 років (наказ Міністерства освіти і науки України від 06.11.2023 № 1371) відбудеться Х Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2024».

Турнір проходитиме за ініціативи і патронату Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Компанії інтелектуальних технологій та представників бізнесу.

Мета Турніру – розвиток ініціативності, підприємницької компетентності й фінансової грамотності усіх учасників освітнього процесу; спонукання молоді до чіткого вибору професії, зокрема в економічній сфері; формування вміння приймати рішення і вчитися впродовж життя; поглиблення спілкування і соціалізації різних регіонів України з формуванням у подальшому стійкої спільноти (community), яку цікавить розвиток підприємницької компетентності.

Турнір є дистанційним змаганням з управління компанією у живому, динамічному тренінговому середовищі, відтвореним комп’ютерною програмою ViAL+.

Технологія турніру. Для проведення Турніру використовується професійний програмний продукт – бізнес-симуляція ViAL+. Він дозволяє кожному учаснику стати безпосереднім учасником економічних та управлінських процесів. Це досягається завдяки тому, що під час Турніру в управління учаснику дається навчальна компанія в інтерактивному онлайн просторі. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників Турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

Учасниками Турніру можуть стати:

– учні 7-11 класів закладів загальної середньої й позашкільної освіти;

– студенти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти;

– вчителі, методисти й викладачі закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної та вищої освіти (з різних дисциплін, а не лише  ті, які викладають економіку, інформатику, предмети математичного й підприємницького циклу);

– здобувачі освіти разом зі своїми батьками.

Всі групи учасників змагаються у відповідних 4-х лігах: учнівській, студентській, лізі наставників і сімейній.

Спеціальна підготовка для участі в Турнірі не потрібна. Учасники, за бажанням, зможуть самостійно розібратися з програмою і почати участь. Вчителям і викладачам не потрібно додатково готувати учнів/студентів до участі в Турнірі.

Участь у Турнірі є безкоштовною. Для фіналістів і переможців Турніру від спонсорів й організаторів заходу передбачені цінні призи.

Зареєструватися для участі в Турнірі можна до 18 березня 2024 року:

– на сайті kint.com.ua  в розділі  «Стратегія фірми»;

– за прямим посиланням: https://bit.ly/sf_2024

Дорожня карта Турніру

Етапи

Період

Учасники

Реєстрація учасників

з 20 січня по 15 березня 2024 року

учні 7-11 класів, студенти, викладачі та вчителі, усі бажаючі
Відбірковий етап

з 11 по 23 березня 2024 року

усі зареєстровані
Півфінал

з 24 березня по 20 квітня 2024 року

500 півфіналістів
Заочний фінал

з 26 по 30 квітня 2024 року

80 фіналістів
Нагородження переможців

03 травня 2024 року

фіналісти та всі бажаючі, гості

Офіційні сторінки Турніру:

сайт: http://kint.com.ua/,

Фейсбук: https://www.facebook.com/StrategyFirm/

Телеграм: https://t.me/strategyfirm

Контакти Голови організаційного комітету:

Паздрій Віталій Ярославович 097-224-29-21, 050-809-11-86.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×