ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення»

Дата:
- 12/10/2023 - 13/10/2023
Час: 10:00 -10:00


0


Запрошуємо до участі в ІІІ Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення», яка відбудеться 12-13 жовтня 2023 року.

Реєстрація до 12.10.23 включно за покликанням 👉 https://forms.gle/SRajhahLYDW27Tm2A

Участь у заході безоплатна. Початок о 10.00.

У програмі конференції передбачено: презентації, тренінги та майстер-класи підвищення кваліфікації, онлайн-трансляції, обговорення, відеоуроки та відеолекції, знайомство із організаторами, спікерами та тренерами.

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, вчителів та викладачів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

За бажанням учасники зможуть опублікувати тези доповідей, отримати сертифікат учасника конференції, сертифікат про підвищення кваліфікації.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×