Болгарська, російська, польська, гагаузька, новогрецька мови 8 клас

«Російська мова (4-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Полякова Т.М., Самонова О.І. ТОВ “Видавництво “Генеза”

«Російська мова (4-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Баландіна Н.Ф., Крюченко О.Ю. ТОВ “Видавництво “Ранок”

«Російська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Самонова О.І., Полякова Т.М., Приймак А.М. ТОВ “Видавництво “Генеза”

«Російська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Баландіна Н.Ф. ТОВ “Видавництво “Ранок”

«Російська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Давидюк Л.В., Статівка В.І. ТОВ “Український освітянський видавничий центр “Оріон”

«Болгарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Терзі В.М. МПП Видавництво “Букрек”

«Гагаузька мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Курогло Н.І., Веліксар Л.Г., Мілков А.М., Кіор І.Ф. МПП Видавництво “Букрек”

«Новогрецька мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Добра О.М., Воєвутко Н.Ю., Сніговська О.В., Оліпа Р.А. МПП Видавництво “Букрек”

«Польська мова (4-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Біленька-Свистович Л.В., Ярмолюк М.О., Слюсар О.Ф. МПП Видавництво “Букрек”

«Польська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Войцева О.А., Бучацька Т.Г. МПП Видавництво “Букрек”

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×