Болгарська, російська, польська, гагаузька, новогрецька мови 8 клас

«Російська мова (4-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Полякова Т.М., Самонова О.І. ТОВ “Видавництво “Генеза”

«Російська мова (4-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Баландіна Н.Ф., Крюченко О.Ю. ТОВ “Видавництво “Ранок”

«Російська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Самонова О.І., Полякова Т.М., Приймак А.М. ТОВ “Видавництво “Генеза”

«Російська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Баландіна Н.Ф. ТОВ “Видавництво “Ранок”

«Російська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Давидюк Л.В., Статівка В.І. ТОВ “Український освітянський видавничий центр “Оріон”

«Болгарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Терзі В.М. МПП Видавництво “Букрек”

«Гагаузька мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Курогло Н.І., Веліксар Л.Г., Мілков А.М., Кіор І.Ф. МПП Видавництво “Букрек”

«Новогрецька мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Добра О.М., Воєвутко Н.Ю., Сніговська О.В., Оліпа Р.А. МПП Видавництво “Букрек”

«Польська мова (4-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Біленька-Свистович Л.В., Ярмолюк М.О., Слюсар О.Ф. МПП Видавництво “Букрек”

«Польська мова (8-й рік навчання) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою» підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів Войцева О.А., Бучацька Т.Г. МПП Видавництво “Букрек”

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×