Діяльність закладів післядипломної педагогічної освіти

РЕАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» У РЕГІОНАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЗА 2020 – 2021 РОКИ: інф.методичний збірник. / За заг.ред. Клясен Н. Л. // Т. 1. Київ: ДНУ «ІМЗО». 2022. 347 

У збірнику використано науково-методичні напрацювання та інноваційну проєктну діяльність за результатами реалізації Концепції нової української школи, що впроваджено на практиці регіональними закладами післядипломної педагогічної освіти України. Матеріали інформаційно-методичного збірника орієнтовано на керівників навчальних закладів, працівників відділів освіти, вчителів та студентів педагогічних ВНЗ.

 

«НОВІ ВИМІРИ БЕЗПЕКИ: ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ»: матеріали Всеукраїнського освітнього форуму (16-17 листопада 2022 року, м. Тернопіль) / [укладач: Наталія Клясен]. – Київ: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», 2023. 272 с.

У збірнику, що підготовлений за матеріалами Всеукраїнського освітнього форуму «НОВІ ВИМІРИ БЕЗПЕКИ: ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ» (укладач Клясен Н. Л.), представлено основні доповіді учасників Всеукраїнського освітнього форуму «Нові виміри безпеки: виклики та рішення», ініціаторами якого стали Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», департамент освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації.

У доповідях учасників форуму висвітлено практичні аспекти організації діяльності органів державної влади, освітніх установ та закладів, громадських організацій щодо створення безпечного освітнього середовища в умовах дії воєнного стану в Україні.

 

Навчальна та науково-методична діяльність закладів післядипломної педагогічної освіти щодо підготовки вчителів ЗЗСО 5-6 класів

Підготовка керівників, заступників та вчителів 5-6 класів ЗЗСО за галузями (відповідно до адаптаційного циклу базової сереньої освіти)

База даних оновлених програм підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів післядипломної педагогічної освіти

Інформація про стан підготовки вчителів 5-6-х класів ЗЗСО та 7-х класів пілотних ЗЗСО до впровадження Нової української школи в базову середню освіту

 

КАТАЛОГ ПОКАЗНИКІВ НАВЧАЛЬНОЇ ТА НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ 5-6 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ / укладач Клясен Н. Л. // Т. 1. Київ: ДНУ «ІМЗО».
2023. 245 с.

Каталог містить результати навчальної та науково-методичної діяльності закладів післядипломної педагогічної освіти у 2021–2023 рр. Каталог складено з метою поширення інформації про показники діяльності закладів післядипломної педагогічної освіти з питань реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та підготовки вчителів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти до реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти. Видання буде цікавим широкому колу читачів: керівникам освітніх закладів та установ, вчителям, науковцям та студентам педагогічних закладів вищої освіти.

 

ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ 5-6 КЛАСІВ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД ЗАКЛАДІВ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ. Науково методичний збірник / За заг.ред. Клясен Н. Л., ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України // Kиїв, Миколаїв : 2023. 346 с.

До збірника увійшли наукові статті та повідомлення науковців, викладачів закладів післядипломної педагогічної освіти присвячені актуальним питанням науково-методичного та навчально організаційного супроводу підготовки вчителів 5-6 класів до роботи в умовах реформування базової середньої освіти «Нова українська школа». Збірник розрахований на науковців, педагогічних працівників освітніх закладів, викладачів закладів післядипломної освіти, докторантів та аспірантів, які досліджують проблеми підготовки вчителів до роботи в умовах реформування базової середньої освіти.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×