Онлайн-опитування вчителів «Готовність та потреби вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ в умовах війни: 2023»

 

У березні 2023 року проводититься онлайн-опитування вчителів «Готовність та потреби вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ в умовах війни: 2023».

Онлайн-анкету розміщено за покликанням: https://forms.gle/oZkJ6jePZBFSyTkp7

Опитування проводиться з метою виявлення громадської думки освітян щодо готовності до ефективності використання онлайн-засобів та інструментів для забезпечення дистанційного навчання учнів, визначенню освітніх ресурсів, електронних засобів навчання, що користуються найбільшим попитом серед вчителів, а також на виявлення рівня їхньої цифрової компетентності.

Особлива увага приділена питанням потреб учителів та використання цифрових засобів в умовах воєнного часу, а також для надання відповідних рекомендацій зацікавленим сторонам.

Після проведення опитування буде опубліковано аналітичні матеріали, які можуть бути використані урядовими установами для розроблення планів дій, програм, проведення заходів, що спрямовані на підтримку вчителів у воєнний час; закладами загальної середньої освіти, науковими установами; закладами підвищення кваліфікації вчителів щодо використання ІКТ та проведення дистанційного навчання для інформування про нові можливості для вчителів тощо.

Опитування проводять ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Інститут цифровізації освіти НАПН України. Детальніше – в листі ІМЗО від 13.03.2023 № 21/08-343.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×