Відбувся фінальний етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з хімії 2022/2023 навчального року

 

Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з хімії у 2022/2023 навчальному році проведено на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

З метою забезпечення якісного проведення всеукраїнської Інтернет-олімпіади з хімії було проведено два тури відбіркового етапу на платформі Moodle. Це дозволило забезпечити спільне безпечне та інтегроване середовище для 605 учасників олімпіади. Серед них: учнів 9 класу – 274, 10 класу – 194, 11 класу –137. За результатами перших двох турів у фінал вийшов 51 учасник олімпіади.

Фінальний етап Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з хімії відбувся 31 січня 2023 року. Змагання проведено з дотриманням вимог законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. З метою убезпечення учасників олімпіади від можливих загроз змагання проводились у декількох локаціях в Україні та за кордоном під безпосереднім контролем членів оргкомітету та журі олімпіади в офлайн та онлайн режимах.

У фінальному етапі взяли участь учні 9-11 класів. За результатами фінального етапу журі визначило переможців, серед яких дипломами І ступеня нагороджено 3 учасника, дипломами ІІ ступеня 6 учасників і дипломами ІІІ ступеня – 16 учасників.

Довідково

Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з хімії організовано Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Мета проведення олімпіади – пошук, підтримка, розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, активізація запровадження комп’ютерних інформаційних технологій у шкільній освіті, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет та інформаційно-комунікаційних технологій.

Порядок проведення олімпіади визначив наказ Міністерства освіти і науки України від 20 жовтня 2022 № 934 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2022/2023 навчальному році».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×