Проєкт «Перемагаємо разом»: зміцнення здоров’я та патріотичне виховання

 

Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор» за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» реалізують проєкт «Перемагаємо разом», який передбачає проведення уроків з фізичної культури онлайн.

Проєкт спрямований на забезпечення доступу до цікавої фізичної культури учням/ученицям України з метою зміцнення здоров’я, підвищення рівня рухової активності, зменшення тривожності, налагодження ефективної співпраці вчителів різних регіонів країни. Також проєкт сприяє формуванню єдності народу України, патріотичному вихованню учнівської молоді тощо.

У межах проєкту пропонуються такі теми уроків:

«Незламність»;

«В єдності наша сила»;

«Єдина Україна»;

«Родина»;

«Перемагаємо разом».

Учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти можуть доєднатися до проєкту через Telegram канал https://t.me/juniorzua. А до  уроків можна долучитися на Youtube-каналі Junior та через Telegram канал https://t.me/juniorzua.

Онлайн уроки найактивніших учасників будуть транслюватися в рамках проєкту «Всеукраїнський розклад» у режимі реального часу.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×