Зустріч Міністра освіти і науки України з колективом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

 

02 вересня 2021 року в Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з колективом Інституту.

Міністр привітав присутніх з початком нового навчального року. Наголосив, що цей рік особливий: 30-річчя незалежності України, нових визначних успіхів для підкорення вершин освіти, нових відкриттів і неповторних здібностей, цілеспрямованості та досягнення омріяної мети.

Побажав працівникам Інституту долати нелегкий шлях до нових звершень, міцного здоров’я їм та їхнім сім`ям, а також подякував колективу за співпрацю, відзначивши наполегливість, працьовитість, прагнення не зупинятися на досягнутому, продовжувати свій шлях до нових творчих успіхів.

Міністр разом з директором Інституту Євгеном Баженковим вручив державні нагороди за вагомий внесок у розвиток сучасної освіти: орден «За заслуги» І ступеня Юрію Завалевському, «Орден княгині Ольги» – Лідії Дименко.

Євген Баженков – директор Інституту подякував Міністру і колективу за підтримку та допомогу в роботі, зазначивши, що колектив має великий потенціал і є авангардом нових рушійних сил, а його здібності стануть запорукою визначних успіхів у стандарті української освіти.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова Вченої ради Інституту Юрій Сафонов, який подякував Міністру за підтримку ініціатив, які впроваджуються колективом в життя та відмітив талановитість, креативність, прагнення до підкорення нових вершин працівників Інституту.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×