Підсумки V Всеукраїнського Інтернет-конкурсу «Учитель року – 2020» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок»

 

З метою пошуку ініціативних і талановитих педагогів, сприяння їхньому професійному розвитку, підвищенню рівня викладання природничо-математичних предметів та знаходження оптимальних шляхів створення освітнього STEM-середовища, відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з редакцією науково-популярного природничого журналу для дітей «Колосок» та оргкомітетом Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» провели V Всеукраїнський Інтернет-конкурс «Учитель року – 2020» за версією науково-популярного природничого журналу «Колосок».

У конкурсі взяли участь 1280 педагогів, серед яких учителі початкової школи, фізики і астрономії, біології й основ здоров’я, хімії та географії.

Конкурсанти змагалися у категоріях «Учитель ерудит», «STEM-учитель»,  «Науковий керівник»,  «Учитель популяризатор».

Переглянути матеріали про підсумки конкурсу можна у додатку.

Організатори конкурсу продовжують роботу та запрошують усіх бажаючих взяти участь у VІ Всеукраїнському Інтернет-конкурсі «Учитель року – 2021». Реєстрація на конкурс розпочнеться з 1 вересня 2020 року.

Умови конкурсу та інформація про переможців і лауреатів 2016 – 2020 років розміщено на сайті www.kolosok.org.ua

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×