ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «Х’юман»проводить ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови.Метою змагання є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Учасниками Марафону на добровільних засадах можуть бути учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Реєстрація на участь у Марафоні буде відкрита з 18 до 31 жовтня 2021 року.

Марафон проходитиме в дистанційному форматі в чотири етапи:з 12 листопада до 05 грудня 2021 року.

Правила проведення Марафону затверджено на засіданні оргкомітету ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови (протокол № 01 від 17.09.2021).

Завдання ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі зОлександромАвраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасники, які пройдуть всі етапи Марафону, отримають сертифікати.

Переможці, які посядуть 1-3 місця – дипломи.

 

Документи:

Наказ ІМЗО від 08.07.2021 № 65 «Про проведення ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови»

Лист ІМЗО від 21.09.2021 №22.1/10-2164

Протокол оргкомітету № 1 від 17.09.21

Правила Марафону

Інструкція з реєстрації на платформі HUMAN

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×