Реєстрація експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників під час конкурсного відбору для 2, 6, 11 класів

Шановні Експерти!

Увага! Реєстрацію експертів продовжено до 31.12.2018! Лист МОН від 11.12.2018 №1/9-754 “Щодо продовження реєстрації експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 2, 6, 11 класів”

Анкета вважатиметься дійсною для розгляду комісією з відбору експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників після отримання ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на паперових (вул. Митрополита Василя Липківського, 36, к. 209, м. Київ, 03035) та електронних (expert.2611@gmail.com) носіях таких документів:

1. Завірена довідка з місця роботи. У довідці необхідно вказати: ПІБ, повну назву посади із зазначенням назви установи, організації, підприємства, а також міністерства (відомства),час перебування на посаді.

2. Підписане письмово зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації у сфері здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, які подаватимуться на конкурсний відбір проектів підручників для закладів загальної середньої освіти, доступ до якої Ви отримаєте під час здійснення експертизи.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×