«Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи «Радість розвитку» на 2015-2025 роки (наказ МОН України від 28 квітня 2015 року № 480)

База проведення:

заклади загальної середньої освіти Оболонського району м. Києва.

Науковий керівник – Шапошнікова Ірина Миколаївна, професор, кандидат педагогічних наук, заступник декана з навчально-методичної роботи педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова.

Мета дослідження – забезпечити психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій особистості з 2 до 17 років в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи «Радість розвитку».

Завдання дослідження:

визначити та експериментально перевірити ефективність психолого- педагогічних умов становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та освітній діяльності освітньої системи «Радість розвитку»; розробити навчально-методичне забезпечення ігрової та навчальної діяльності дітей віком від 2 до 17 років освітньої системи «Радість розвитку»; здійснити підготовку кадрів до впровадження освітньої системи «Радість розвитку».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×