Видання та доставка підручників у 2017 році

Інформація щодо виконання бюджетної програми  

з видання та доставки підручників у 2017 році

 

Бюджетною програмою «Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів» – видання, придбання, зберігання і доставка підручників і посібників для студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів  передбачено видання підручників на суму 328 448,6 тис. грн для учнів:

 

  Кількість назв Кількість примірників
9 клас ЗНЗ 212 8323798
Спеціальні ЗНЗ для дітей з особливими освітніми  потребами 16 22549
ВСЬОГО 228 8346347

Всі надруковані підручники доставлені до книжкових баз департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій та довозяться до загальноосвітніх навчальних закладів коштами місцевих бюджетів.

Згідно з Положенням про конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 10.11.2016 № 1359 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2016 р. за №1562/29692, при виданні підручників за рахунок коштів Державного бюджету України видавництва, з якими укладено договори на їх видання, передають на безоплатній основі МОН право на розміщення електронних примірників підручників (у pdf-форматі) для безоплатного використання користувачами мережі Інтернет строком на п’ять років.

На сьогодні на сайті Інституту модернізації змісту освіти розміщено 199 електронних примірників підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів у pdf-форматі.

Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×