Інноваційний освітній проєкт за темою «Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час» на базі закладів загальної середньої освіти міста Києва, Донецької, Запорізької, Львівської, Сумської, Тернопільської областей у лютому 2023 – грудні 2027 років

База реалізації інноваційного освітнього проєкту: заклади загальної середньої освіти міста Києва, Донецької, Запорізької, Львівської, Сумської та Тернопільської областей.

Науковий керівник та автор ініціативи – Рогова Віра Борисівна, заступниця Міністра освіти і науки України, кандидатка педагогічних наук.

Мета дослідження – науково обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність організаційно-педагогічних умов функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час.

Завдання дослідження:
1. Вивчити стан розробленості проблеми функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час.
2.  З’ясувати зміст, структуру понять «безпечна школа», умови функціонування безпечної школи.
3. Науково обґрунтувати та експериментально перевірити ефективність концепції функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час.
4. Розробити та експериментально апробувати навчально-методичне, технологічне забезпечення функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час.
5. Розробити, науково обґрунтувати критерії, показники ефективності функціонування безпечної школи в умовах воєнного/повоєнного стану.
6. Розробити методичні рекомендації щодо створення та забезпечення функціонування закладів загальної середньої освіти у воєнний/повоєнний час.

Наказ МОН України від 14.02.2023 № 164 «Про реалізаціїю інноваційного освітнього проєкту за темою «Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час» у лютому 2023 – грудні 2027 років»

Установча нарада-семінар з обговорення реалізації інноваційного освітнього проєкту за темою «Організаційно-педагогічні умови функціонування та розвитку безпечної школи у воєнний/повоєнний час» (23 травня 2023 року); 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×