Навчально-методичне забезпечення

Гіперактивна дитина в школі. Стратегії корекції поведінки та академічної успішності. Методичні рекомендації/ ав.: Ольга Ферт – Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет педагогічної освіти, кафедра корекційної педагогіки та інклюзії, 2017

 

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в ЗНЗ для навчання дітей з особливими освітніми потребами (за нозологіями) у 2017/2018 н. р.

 

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з порушеннями інтелектуального розвитку / навчально-методичний посібник /ав.: О.В. Чеботарьова, Г.О. Блеч, І.В. Гладченко, С.В. Трикоз, І.В. Бобренко та ін.: За ред.: О.В. Чеботарьової, І.В. Гладченко. – К., ІСП НАПН України, 2017.–87 с.

 

Методичні рекомендації щодо виявлення і подолання труднощів опанування навички читання в учнів загальноосвітніх навчальних закладів

 

Методичний посібник “Інноваційні підходи до  навчально-виховного процесу та соціалізації  дітей з особливими потребами в умовах спеціальної школи-інтернату” (створений авторським колективом Черкаської среціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ЧОР № 3 ).

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×