«Організаційно-педагогічні умови забезпечення допрофільної підготовки гімназиста в умовах модернізації змісту освіти» на 2021 – 2026 роки (наказ МОН України від 22.03.2021 № 344)

База проведення:

гімназія № 153 ім. О. С. Пушкіна Шевченківського району м. Києва за участі Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Науковий керівник – Пушкарьова Тамара Олексіївна, член-
кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, начальник відділу проектного управління Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»;

Мета експерименту полягає в обґрунтуванні та експериментальній перевірці організаційно-педагогічних умов забезпечення допрофільної підготовки гімназистів в умовах модернізації освіти.

Завдання експерименту:

проаналізувати основні теоретичні, правові та методологічні підходи, викладені у науковій та науково методичній літературі щодо теми експерименту; проаналізувати типові навчальні програми для 8-9 класів, що дозволені для використання МОН України; проаналізувати вітчизняний і закордонний досвід роботи закладів освіти з організації допрофільної підготовки учнів 8-9 класів; розробити Концепцію та модель забезпечення допрофільної підготовки гімназиста в умовах модернізації змісту освіти; експериментально перевірити організаційно-педагогічні умови забезпечення допрофільної підготовки гімназиста; створити базу технологій, методів і засобів навчання для інтеграції навчальних знань різних галузей; розробити й надати рекомендації з впровадження в практику комплексу нормативно-правового, програмного та науково методичного забезпечення допрофільної підготовки учнів 8-9 класів.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×