Зимова дистанційна сесія “STEM-школа – 2023”

Дата:
- 21/02/2023 - 01/03/2023
Час: 00:00 -23:59


0


Запрошуємо освітян на зимову дистанційну сесію «STEM-школа – 2023», яка відбудеться за наступним планом:

21-25.02.2023 – навчання;

26-28.02.2023 – тестування;

1.03.2023 – видача сертифікатів слухачам та спікерам.

У програмі сесії будуть представлені матеріали з актуальних питань STEM-освіти для педагогічних працівників усіх рівнів освіти за напрямами:

  • науково-методичні засади розвитку STEM-освіти в Україні в умовах воєнного часу;
  • STEM-середовище – дієвий інструмент формування soft skills учнівської молоді;
  • створення і проведення STEM-уроків;
  • STEM-проєкти: від теорії до практики;
  • партнерська взаємодія для кращих результатів.

Учасників очікує 5 днів інтенсивного онлайн-навчання на платформі Українського проєкту «Якість освіти» (http://yakistosviti.com.ua/uk/Golovna рубрика «STEM-школа – 2023»). Щодня з 21 по 25 лютого о 10.00 слухачам буде надаватися доступ до нових навчальних матеріалів. Спікери поділяться своїми ідеями, досвідом та практичними кейсами методичних матеріалів. Учасники мають свободу вибору навчальних матеріалів, місця, часу і темпу навчання за дистанційною формою.

Під час сесії передбачено зворотний зв’язок: слухачі можуть ставити спікерам запитання на каналі YouTube, оцінювати запропоновані матеріали, спілкуватися між собою. Також слухачі опрацьовують кейси методичних матеріалів до навчальних відео: авторські методичні матеріали, рекомендації, приклади розробок уроків/проєктів.

Для навчання, отримання матеріалів і сертифіката учасникам необхідно заповнити до 25.02.2023 реєстраційну форму за посиланням: https://stem.nppu.org/#Registration  Після реєстрації автоматично буде створено особистий кабінет слухача на платформі ЄАС (Єдина атестаційна система). Через кабінет:

  • учасники будуть мати доступ до підсумкового тесту;
  • отримують сертифікат з нарахуванням 30 академ. годин (1 ETSC) за результатами успішного виконання підсумкового тестування (80% правильних відповідей).

Надалі педагогічні працівники можуть на безоплатній основі користуватися власним кабінетом та накопичувати сертифікати/довідки від будь-яких установ, у яких пройдено підвищення кваліфікації, а також зберігати іншу необхідну інформацію для атестації.

Організатори: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», видавництво «Видавничий дім «Освіта», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (кафедра відкритих освітніх систем та ІКТ).

Запитання можна надсилати на е-mail webstemschool2020@gmail.com

 

Довідково:

Докладно про STEM-школу https://imzo.gov.ua/stem-shkola/

Єдина атестаційна система (ЄАС) – це платформа для цифровізації процесу атестації педагогічних працівників, яка об’єднує всі ланки від закладу освіти до суб’єктів підвищення кваліфікації. Адміністрація закладу освіти має можливість за допомогою цієї системи автоматично формувати атестаційні кейси інформації. Суб’єкти підвищення кваліфікації можуть видавати сертифікати в автоматичному режимі. Видані документи будуть відображатися на всіх рівнях атестаційного процесу, що не потребує додаткової верифікації та зберігання документів у паперовому вигляді.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×