Європейський марафон фізкультурно-оздоровчих подій

Дата:
- 20/09/2022 - 30/09/2022
Час: 00:00 -23:59


0


Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в рамках реалізації проєкту «Будь активним заради миру!» проводять Європейський марафон фізкультурно-оздоровчих подій.

Для участі у будь-якому заході марафону фізкультурно-оздоровчих подій просимо обов’язково зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/WR4byCbWa6DqHndD7

Запрошуємо представників закладів освіти долучитися до запланованих подій, а саме:

1. 20 вересня о 14:00 в онлайн-режимі відбудеться вебінар на тему: «Підвищення ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти НУШ в умовах воєнного стану». Під час вебінару ви зможете отримати консультації щодо участі у марафоні фізкультурно-оздоровчих подій.

2. 23 вересня 2022 року BEACTIVE DAY в Україні.

Під девізом «Будь активним! / Be Active!» в закладі освіти проводяться фізичні активності із залученням учнів, як в офлайн так і в онлайн режимі (скріншоти та відео онлайн уроків, активностей, відео виконання вправ, як особисто так і з друзями). Відео та фото активностей працівниками закладу освіти, учнями викладаються в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами: #beactiveday #beactive4peace #ua_active #imzo + унікальний хештег закладу освіти, а також додавши теги: @ua_active @europe_active.

Вчителі фізичної культури найактивніших закладів освіти отримають брендовані футболки BEACTIVE DAY (кількість обмежена).

Під час BEACTIVE DAY, 23 вересня, буде проведено спеціальний відео марафон до якого зможуть долучитися усі бажаючі, аби поділитися своїми активностями на платформі ZOOM з онлайн трансляцією на YouTube каналі.

3. 24 вересня 2022 року учасники BEACTIVE DAY запрошуються до міста Києва для очної участі у фізкультурно-оздоровчому заході в програмі якого активності для дітей і презентації інноваційних варіативних модулів з фізичної культури від руху Junior (регбі 5, бадмінтон, флорбол, чирлідинг, гандбол, фризбі, сквош та інші), численні майстер класи він кращих фітнес інструкторів України, зона йоги та реабілітації, фітнес EXPO, зустрічі-лекції від опініон лідерів та провідних фахівців освітньої галузі та ін., подарунки від організаційного комітету. Відео та фото про участь у заході працівниками закладу освіти, учнями викладаються в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами:  #beactiveday #beactive4peace #ua_active #imzo + унікальний хештег закладу освіти, а також додавши теги: @ua_active @europe_active.

Час та місце проведення заходу, з міркувань безпеки, будуть повідомлені в особистому листі на вказану при реєстрації електронну пошту.

4. 30 вересня 2022 року запрошуємо взяти участь у Європейському дні шкільного спорту / EUROPEAN SCHOOL SPORT DAY. Мета цієї події забезпечити 60-120 хвилин фізичної активності учнів та учениць, що сприятиме розвитку форм фізкультурно-оздоровчої діяльності закладу освіти. Відео та фото активностей, які проводилися в цей день в школі, працівниками закладу освіти, учнями викладаються в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами та новим хештегом: #ESSD2022 #beactiveday #beactive4peace  #ua_active #imzo + унікальний хештег закладу освіти, а також додавши теги: @ua_active @europe_active.

В рамках проведення марафону відбудеться підвищення кваліфікації педагогічних працівників з можливістю отримання сертифікатів на 3 години / 0,1 ЄКТС або 6 годин / 0,2 ЄКТС, 15 годин / 0,5 ЄКТС чи 30 годин / 1 ЄКТС. (деталі у формі реєстрації https://forms.gle/WR4byCbWa6DqHndD7).

Довідки за телефонами: +38(067)756-65-52 – Андрій Анатолійович Боляк; +38(097)842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.

Просимо проінформувати заклади освіти про можливість взяти участь у марафоні. 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×