Всеукраїнський психолого-педагогічний консиліум «Забезпечення якісної освіти в нових реаліях: дистанційне та змішане навчання»

Дата:
- 20/02/2024
Час: 11:00 -16:00


0


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у всеукраїнському психолого-педагогічному консиліумі «Забезпечення якісної освіти в нових реаліях: дистанційне та змішане навчання», який відбудеться 20 лютого 2024 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» (місто Біла Церква).

Мета консиліуму: обговорити питання забезпечення якісної освіти під час воєнного стану; проаналізувати виклики, ризики, переваги дистанційного та змішаного формату навчання на засадах державно-приватного партнерства з огляду на досвід ТОВ «Центр освіти «Оптіма»; підготовка вчителів для роботи в реаліях воєнного стану, володіння необхідними освітніми інструментами та технологіями.

Напрями роботи консиліуму:

  • стан розробленості проблеми впровадження змішаного формату навчання у закладах загальної середньої освіти на засадах державно-приватного партнерства;
  • виклики, ризики, переваги дистанційного та змішаного формату навчання;
  • кращі педагогічні практики з проблеми впровадження змішаного формату навчання у закладах загальної середньої освіти;
  • залучення педагогів до забезпечення функціонування інтегрованого інформаційно-освітнього середовища.

Тематика  консиліуму охоплює важливі проблеми впровадження змішаного  формату навчання у закладах загальної середньої освіти на засадах державно-приватного партнерства та розроблення відповідної моделі інтегрованого інформаційно-освітнього середовища для впровадження змішаного формату навчання.

У програмі консиліуму:

Захід проводиться в рамках реалізації ІІ (концептуально-діагностичного) етапу інноваційного освітнього проєкту за темою «Організаційно-педагогічні умови впровадження змішаного формату навчання здобувачів закладів загальної середньої освіти» (наказ МОН України від 02.12.2022 № 1087).

Доповіді та виступи науковців, методистів, керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів-практиків з повідомленнями, досвідом роботи, рекомендаціями до продуктивної та ефективної організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Презентація досвіду роботи над моделлю інтегрованого інформаційно-освітнього середовища для впровадження змішаного формату навчання на засадах державно-приватного партнерства  закладу загальної середньої освіти-учасника інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня.

До участі у консиліумі запрошуються: науковці, викладачі  закладів вищої педагогічної освіти, методисти, керівники закладів освіти, вчителі, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою консиліуму.

Мова заходу: українська.

Дата і час проведення: 20 лютого 2024 року

Початок роботи об 11:00. Завершення роботи о 16:00.

Форма проведення: очна, онлайн.

Інформація щодо участі: реєстрація учасників консиліуму за місцем проведення до 10 лютого 2024 року за посиланням: https://forms.gle/LKekBspQWhVjvkHC8

Інформація щодо підключення онлайн:  буде надіслано додатково.

Контакти для інформації: Терещенко Олександра Владиславівна, к. т. 0933074341.

Кіян Ольга Іванівна, завідувач сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук, к. т. 0675686746.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×