Всеукраїнський педагогічний діалог:  Уроки Школи М.П. Гузика

Дата:
- 23/04/2024
Час: 14:00 -18:00


0


Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнському  педагогічному діалозі: Уроки Школи М. П. Гузика, що відбудеться 23 квітня 2024 року на базі ліцею № 3 «Авторська школа М. П. Гузика» (місто Южне, Одеська область).

Мета діалогу: обговорити актуальні питання забезпечення якісної освіти під час воєнного стану та шляхи впровадження нового досвіду і можливостей в систему навчання, який забезпечує гармонійний розвиток особистості в гуманістичній системі виховання, неперервність освіти, продуктивну життєдіяльність учнів протягом повного дня, соціалізацію особистості. На цьому заході  буде презентовано практичні аспекти роботи ліцею за Комбінованою системою М. П. Гузика; можливості практичної реалізації  в освітньому процесі основних положень Концепції Нової української школи як державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти під час воєнного стану.

Питання для обговорення:

  • Комбінована система М.П. Гузика в контексті реформування української освіти.
  • Комбінована система М.П. Гузика як практична реалізація в освітньому процесі основних положень Концепції НУШ.
  • Комбінована система М.П. Гузика як засіб виявлення та розвитку природних задатків кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей.
  • Педагогіка партнерства як повсякденна практика колективу Авторської школи М.П. Гузика.
  • Послідовники ідей гуманістичної системи виховання М.П. Гузика в Україні. Обмін досвідом. Виховні практики.

Наукова тематика охоплює важливі проблеми впровадження інноваційної педагогічної системи, підґрунтям якої є своєчасне виявлення, максимальне використання та динамічний розвиток задатків природного талантудитини.

У програмі діалогу:

доповіді та виступи науковців, методистів,вчителів-практиків з  повідомленнями, досвідом роботи, рекомендаціями до продуктивної та ефективної організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти за Комбінованою системою М.П. Гузика, майстерки.

Захід проводиться в рамках роботи Асоціації Авторських шкіл України.

До участі в педагогічному діалозі запрошуються науковці,  методисти, керівники закладів освіти, педагоги, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою діалогу.

Мова: українська.

Форма проведення: онлайн.

Інформація щодо участі

Покликання для реєстрації на педагогічний діалог: уроки Школи М.П. Гузика https://forms.gle/NLg1Hopymko5LxbVA

Контакти для інформації:

(04842) 21975 – приймальня

0665856150 – директор Надія Гузик

0671830904 – заступник директора Олександра Степанова

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×