Всеукраїнський інтерактивний вебінар «Медіаграмотність суспільства на варті національної безпеки»

Дата:
- 15/06/2023
Час: 15:00 -16:30


0


 

Запрошуємо до участі керівників,  учителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійно-технічної, фахової передвищої і вищої освіти та усіх зацікавлених осіб у тематиці Всеукраїнського інтерактивного вебінару «Медіаграмотність суспільства на варті національної безпеки», що відбудеться 15 червня 2023 року в режимі онлайн на платформі Zoom.

Організаторами вебінару є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» (відділ інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи) та Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

Всеукраїнський інтерактивний вебінар проводиться в рамках реалізації ІІ (концептуально-діагностичного) етапу інноваційного освітнього проєкту за темою «Нова українська школа, університет, громада, влада – координація взаємодії на інтелектуальній платформі TeachHub» (наказ МОН України від 29.09.2021 № 1041).

Перелік тем для обговорення:

  • особливості національної безпеки в інформаційному просторі;
  • інфомедійна грамотність українського суспільства;
  • напрями розвитку медіаграмотності в освітньому просторі.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/tRrHDd4ZdLMK1bTu6

До початку заходу просимо всіх учасників пройти заповнити анкету за темою «Дослідження рівня розвиненості інфомедійної грамотності населення «Моя навігація в інфомедійному просторі»» за лінком: http://surl.li/hodqw

 

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів заходу:

Тетяна Коноваленко (+380975065430),

Світлана Бойко (+380992577548).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×