Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах становлення Нової української школи (досвід воєнного часу)»

Дата:
- 28/03/2024
Час: 00:00 -00:00


0


Шановні колеги! Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах становлення Нової української школи (досвід воєнного часу)», що відбудеться 28 березня 2024 року.

Тематичні напрями роботи конференції:

  1. Структура і компонентний склад громадянської компетентності учнівства різних вікових груп: психолого-педагогічні студії, відображення в директивних документах, прогнозування майбутніх вимог до переліку складників.
  2. Цілі і завдання, вікові особливості, зміст і засоби, контроль і оцінювання результатів формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в процесі становлення Нової української школи.
  3. Досвід формування громадянської компетентності українського учнівства різних вікових груп в умовах війни.
  4. Організація методичної (науково-методичної) роботи закладів загальної середньої освіти, спрямованої на навчально-методичне забезпечення формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни.
  5. Підготовка педагогічних працівників закладів системи загальної середньої освіти України до формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах становлення Нової української школи.

Форма участі в роботі конференції:

  • очна участь у засіданні;
  • дистанційна участь у засіданні (за допомогою вебсервісу Google Meet);
  • публікація тез доповіді в збірнику конференції.

Участь у конференції безоплатна. Для участі (включення до її програми, отримання (безоплатно) електронного свідоцтва про участь у конференції у pdf-форматі (вказано 6 годин (за умови виступу з презентацією і надання тез доповіді – 15 годин, виступу без надання тез доповіді/лише надання тез доповіді – 10 годин) необхідно до 24 березня 2023 року включно заповнити Гугл-форму за посиланням: https://1ll.ink/Q9UfQ або заповнити подану нижче заявку на участь у конференції і надіслати її на пошту: naukkonf@ukr.net.

УВАГА!

Для очної участі в роботі конференції необхідно 28 березня 2024 року до 11.30  приїхати в місце проведення заходу (адресу уточнуйте в координаторів).

Для дистанційної участі в роботі конференції необхідно 28 березня 2024 року до 11.55 приєднатися до зустрічі у вебсервісі Google Meet за посиланням на відеодзвінок: https://meet.google.com/fip-tkef-qgg.

Для публікації тез доповіді (нижче поданий зразок їх оформлення, якого необхідно суворо дотримуватися) необхідно надіслати їх до 24.03.2024 року включно за електронною адресою naukkonf@ukr.net.

Організаційний комітет конференції:

Кириленко Світлана Володимирівна, к. пед. н., начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Красюк Людмила Євгенівна, директор гімназії № 178 міста Києва

Пікуза Світлана Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, гімназія № 178 міста Києва

Пузіков Дмитро Олегович, к. пед. н., провідний науковий співробітник відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України, координатор конференції

Трубачева Світлана Едуардівна, к. пед. н., завідувач відділу інновацій та стратегій розвитку освіти Інституту педагогіки НАПН України.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до координатора конференції – Пузікова Дмитра Олеговича, моб. тел. (096) 873-33-96, е-mail: naukkonf@ukr.net.

Заявка на участь.
Вимоги до оформлення тез. Зразок.
Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×