Всеукраїнська науково-практична конференція ««STEM-освіта: досвід, виклики, ідеї та рішення»

Дата:
- 20/10/2022 - 21/10/2022
Час: 00:00 -23:59


0


 

Шановні освітяни! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції ««STEM-освіта: досвід, виклики, ідеї та рішення» (лист ІМЗО від 14.09.2022 № 22.1/10-1265), яка відбудеться 20-21 жовтня 2022 року.

Мета конференції: об’єднання зусиль учених та практиків різних регіонів країни щодо осмислення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку STEM-освіти в Україні.

Тематичні напрями конференції:

  • STEM-освіта як засіб підвищення якості викладання природничо-математичних дисциплін в умовах Нової української школи;
  • STEM-освіта у закладах дошкільної освіти;
  • Особливості STEM-освіти у закладах позашкільної освіти;
  • STEM-освіта у процесі професійної підготовки фахівців технічних, інженерних, природничих та педагогічних спеціальностей у закладах вищої освіти;
  • Інноваційні форми та засоби STEM-освіти.

У межах Конференції планується проведення пленарної сесії у асинхронному режимі та наукових заходів у режимі синхронної (онлайн) взаємодії.

Форми участі у Конференції: виступ або участь у обговоренні питань онлайн-заходів; доповідь у вигляді відеозапису, статті, тез, слайдової або постерної презентації.

Участь у Конференції є безоплатною.

Учасники Конференції отримають електронний сертифікат.

Для участі у Конференції просимо до 15 жовтня 2022 року пройти реєстрацію за посиланням: https://bit.ly/3TU5sVv

Програма та матеріали конференції будуть розміщені на сайті Конференції: https://bit.ly/3L1vrpV

Тези для участі в Конференції, відеовиступи та матеріали для постерного обговорення просимо надсилати до 18 жовтня 2022 року на адресу: nauk@zoippo.net.ua

До участі запрошуються: науковці; викладачі; методисти обласних закладів післядипломної педагогічної освіти; керівники та педагоги закладів освіти всіх рівнів; працівники методичних служб, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, психологічної служби системи освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, інші зацікавлені особи.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×