Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація учасників освітнього процесу як умова формування успішної особистості в глобалізованому світі»

Дата:
- 14/05/2020
Час: 00:00 -00:00


0


 

14 травня 2020 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація учасників освітнього процесу як умова формування успішної особистості в глобалізованому світі».

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» як співорганізатор заходу запрошує науковців, вчителів-практиків, викладачів, студентів, аспірантів та всіх працівників освіти, які займаються дослідженням міжкультурної комунікації до обговорення актуальних питань з даної теми.

Основні напрями роботи конференції:

  • мовна особистість в умовах сучасної української школи;
  • полікультурне бачення світу в умовах міжкультурної комунікації: перспективи та проблеми;
  • права та свободи дитини в освітньому середовищі;
  • шляхи формування толерантного та безконфліктного освітнього середовища.

Бажаючим взяти участь у роботі заходу необхідно до 8 травня 2020 року надіслати на електронну адресу: konfschool47@gmail.com тези до 2-х сторінок (назва файлу «прізвище_тези») та заповнити online-заявку на участь за посиланням: https://forms.gle/SXfuNbbPo3rhPpZVA

Тези доповідей будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції.

Конференція відбудеться у дистанційному режимі.

Більш  детальну інформацію можна отримати за тел.: 050-371-00-24 Фрунзе Алла Володимирівна (заступник директора з іноземних мов Спеціалізованої школи № 47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов); 097-434-24-13 Мігалуш Анастасія Олександрівна (практичний психолог Спеціалізованої школи №47 імені А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов) або ел. адресою: konfschool47@gmail.com

Докладніше про захід буде повідомлено пізніше.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×