V Всеукраїнська науково-практична конференція “Особистість на шляху до духовних цінностей: педагогічна практика, набутий досвід”

Дата:
- 24/11/2022
Час: 10:00 -13:00


0


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Особистість на шляху до духовних цінностей: педагогічна практика, набутий досвід», яка відбудеться на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та експериментальних закладів загальної середньої освіти – учасників експерименту Хмельницької області.

Мета конференції: теоретико-методологічне осмислення духовного розвитку особистості та науково-методичне обґрунтування доцільної послідовності виховних впливів духовних цінностей на зростаючу особистість в умовах реалізації Програми «Нова українська школа у поступі до цінностей».

Напрями роботи конференції:

 • Духовні цінності особистості у діяльнісних пріоритетах і процесуальному визначенні ролі виховання в умовах реалізації аксіологічного підходу в освіті.
 • Особистість у вимірі концептуальних моделей та практичних побудов виховання й духовного розвитку особистості.
 • Зростаюча особистість учня Нової української школи у світлі духовних і національних цінностей.

Наукова тематика конференції охоплює важливі проблеми педагогіки та психології духовного зростання молодих громадян і наповнення сучасним змістом виховання дітей та учнівської молоді в методиці, практиці, проєктах, експериментах і актуальних інтерв’ю, дописах, але не обмежується ними.

У програмі конференції: пленарне засідання та дискусійна платформа за напрямами роботи конференції, презентація досвіду впровадження Програми «Нова українська школа у поступі до цінностей» учасників експерименту всеукраїнського рівня.

На конференцію запрошуються: науковці, викладачі, методисти, керівники закладів освіти, аспіранти, педагоги, студенти, учні, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою конференції.

Мови конференції: українська, англійська.

Форма проведення: онлайн, застосунок – Google Meet.

Запрошуємо приєднуватися до конференції у Google Meet за покликанням: meet.google.com/iwk-kdkg-qcr

УМОВИ УЧАСТІ

 • Онлайн-доповідь, онлайн-виступ – участь у обговоренні за темою і напрямами роботи конференції.
 • Відеовиступ – трансляція відеоролику виступу та розміщення в матеріалах конференції.
 • Тези – включення виступу в програму конференції та розміщення тез обсягом 3-5 друкованих сторінок у збірнику матеріалів конференції.
 • Наукова стаття –розміщення у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка», що входить до переліку наукових фахових видань України категорії «Б». Вартість публікації матеріалів – 80 грн. за одну сторінку. Оплата буде здійснюватися лише після затвердження статті до друку. Про необхідність друкування статті в журналі «Нова педагогічна думка» вказати додатково.

 Вимоги до публікації, тез, доповідей розміщені за покликанням: https://docs.google.com/document/d/11tUO63vhp6IAAtTpFdUKOY34Kq5xEPwj/edit?usp=sharing&ouid=116084820216813527216&rtpof=true&sd=true

 • Сертифікат учасника конференції. Учасники конференції отримають сертифікати про участь у науковому заході (упродовж 2 тижнів після проведення події).
 • Е-реєстрація учасників конференції здійснюється до 19 листопада 2022 р. за покликанням: https://forms.gle/mww3sPb6VKLLXUAg7

Контактні особи:

 • Кострич Леся Сергіївна, заступник директора з НВР Нетішинського ліцею №1 (+380972582053)
 • Гала Максим Іванович, інженер-електронік Нетішинського ліцею №1 (+380978953278)

E-mail: zoshnet1_2016@ukr.net

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×