Освітній марафон практик для вчителів фізичної культури «Викладання варіативного модулю “Чирлідинг” на уроках фізичної культури»

Дата:
- 03/06/2022
Час: 14:00 -16:00


0


03 червня 2022 року в режимі онлайн відбудеться освітній марафон практик для вчителів фізичної культури «Викладання варіативного модулю “Чирлідинг” на уроках фізичної культури».

Організаторами освітнього марафону практик є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів», Федерація чирлідингу та чирспорту України.

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, керівників і вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної освіти», викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Освітній марафон практик пройде за участі сертифікованих тренерів компанії Інтерспортсервіс, ГО «ЮкрейнЕктів», викладачів ЗВО, науковців освітньої галузі «Фізична культура».

Участь у семінарі безкоштовна. Початок заходу о 14:00. Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/NSu5qJhKhitCeX6fA

Учасники семінару-практикуму зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС. Довідки за телефоном: +38(067)756-65-52  Андрій Анатолійович Боляк.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×