Освітній марафон практик для вчителів фізичної культури «Фітнес технології для розвитку фізичних якостей на уроці фізичної культури»

Дата:
- 27/05/2022
Час: 14:00 -17:00


0


27 травня 2022 року в режимі онлайн відбудеться освітній марафон практик для вчителів фізичної культури «Фітнес технології для розвитку фізичних якостей на уроці фізичної культури».

Організаторами освітнього марафону практик є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, керівників і вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної освіти», викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Освітній марафон практик пройде за участі сертифікованих тренерів компанії Інтерспортсервіс, ГО «ЮкрейнЕктів», викладачів освітньої програми «Фітнес і фізкультурно-спортивна реабілітація» Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, науковців освітньої галузі «Фізична культура».

Участь у семінарі безкоштовна. Початок заходу о 14:00. Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/MR5gG6RraYhwGw7J9

Учасники семінару-практикуму зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС. Довідки за телефоном: +38(067)756-65-52  Андрій Анатолійович Боляк.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×