Онлайн-семінар «Сучасний український правопис»

Дата:
- 26/10/2021
Час: 00:00 -00:00


0


26 жовтня 2021 року о 16.00 відбудеться онлайн-семінар «Сучасний український правопис», у рамках якого буде роз’яснено основні правила нового правопису.

Семінар проведе Олена Даниліна – кандидат філологічних наук, доцент, методолог Асоціації інноваційної та цифрової освіти, тренер курсів української мови для дорослих та креативного письма для підлітків.

Для участі в семінарі необхідно до 24 жовтня зареєструватися за покликанням: https://bit.ly/3nbRfDA

Зареєстровані учасники отримають електронний сертифікат.

Приєднатися до семінару «Сучасний український правопис» можна за покликанням:

https://us02web.zoom.us/j/87241805717?pwd=bXRzMFNWMzVlN0dwTTE5NWx4QnRIUT09.

 

Довідково:

Відповідно до ст. 6 та ст. 9 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (25 квітня 2019 р. № 2704-VIII) громадяни України зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків.

Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки Українського культурного фонду розпочали Національний онлайнпроєкт з тестування та вивчення української мови. У рамках цього проєкту всі українці можуть пройти безкоштовне тестування для визначення рівня володіння українською мовою, а також скористатися онлайнресурами для безкоштовного вивчення української мови.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×