Нетворкінг для вчителів фізичної культури «Техніки підтримки дітей в освітньому просторі» в рамках Всеукраїнського проєкту «Перемагаємо разом»

Дата:
- 18/05/2022
Час: 17:00 -19:00


0


18 травня 2022 року о 15.00 в режимі онлайн відбудеться нетворкінг для вчителів фізичної культури «Техніки підтримки дітей в освітньому просторі» в рамках Всеукраїнського проєкту «Перемагаємо разом».

Організаторами семінару-практикуму є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор» за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ».

Участь у семінарі безкоштовна. До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, керівників і вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної освіти», науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Запрошуємо доєднатися до телеграм каналу: https://t.me/juniorzua для отримання інформації щодо проєкту «Перемагаємо разом» та онлайн-трансляції заходів. Всі події транслюються на YouTube-каналі Junior.

Довідки за телефоном: +38(067) 756-65-52 Андрій Анатолійович Боляк.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×