Навчально-методичний семінар для освітян Дніпропетровської області «Створення моделі адаптивного інформаційно-освітнього середовища початкової школи»

Дата:
- 07/02/2023
Час: 14:00 -16:30


0


Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у навчально-методичному семінарі «Створення моделі адаптивного інформаційно-освітнього середовища початкової освіти», який відбудеться 07 лютого 2023 року в онлайн форматі.

Мета: ознайомлення з навчальним, дидактичним, методичним і технологічним забезпеченням освітнього процесу та навчання предметів інваріантної складової Типового навчального плану початкової школи у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» відповідно до чинного Державного стандарту початкової освіти, яке базується на інтегрованому, проєктному та дослідницько-пізнавальному, персоналізованому підходах з використанням цифрових технологій в умовах змішаного навчання.

У програмі семінару:

Захід проводиться в рамках І (організаційно-підготовчого) етапу реалізації інноваційного освітнього проєкту за темою «Створення моделі адаптивного інформаційно-освітнього середовища початкової школи» (наказ МОН України від 16.03.2022 № 245).

Ознайомлення цільової аудиторії з моделлю, метою, завданнями та планом реалізації інноваційного освітнього  проєкту «Створення моделі адаптивного інформаційно-освітнього середовища початкової школи». Презентація комплексного дидактичного забезпечення його реалізації а також досвіду впровадження; організація методичного супроводу.

На захід запрошуються: науковці та педагогічні працівники КЗВО “Дніпровська академія неперервної освіти”, керівники закладів освіти, керівники методичних об’єднань учителів початкових класів  закладів освітив ТГ; заступники директорів ЗЗСО, які координують початкову освіту, консультанти Центрів професійного розвитку педагогічних працівників; учителі початкових класів ЗЗСО Дніпропетровської області.

Початок  семінару: 07 лютого 2023 року о 14:00 год.

Форма проведення: онлайн, застосунок – Zoom.

Запрошуємо приєднуватися до семінару в Zoom за покликанням: https://us02web.zoom.us/j/82426670508?pwd=QmpqM0djY1RaVWlLNEVmYms0UTNmdz09

Ідентифікатор: 824 2667 0508

Код доступу: 824251

Реєстрація учасників семінару здійснюється до 14.00 7 лютого 2023 року за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7hKkcVMoMGJU4NXI15lIvYwyt1TYWVEbwltMUAhqMIm6hIw/viewform

Організатори:

Державна наукова  установа “Інститут модернізації змісту освіти”;

КЗВО “Дніпровська академія неперервної освіти” Дніпропетровської обласної ради;

Навчально-методичний центр «Освіта. Діти. Майбутнє» (м. Київ).

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×