Міжнародний семінар стейкхолдерів до BEACTIVE DAY 2023

Дата:
- 15/09/2023
Час: 14:00 -14:00


0


Шановні колеги, з нагоди проведення в Україні #BEACTIVE DAY – найбільшої щорічної події з фітнесу та фізичної активності, запрошуємо вас долучитися до навчальних заходів з підвищення кваліфікації та власне активностей #BEACTIVE DAY 2023 від ГО UkraineActive.

15 вересня 2023 року о 14:00 відбудеться Міжнародний семінар стейкхолдерів до #BEACTIVE DAY 2023. Участь у заході безоплатна. Попередня реєстрація учасників за покликанням: https://forms.gle/KGz6mGQNZPZydT8g9

Активності:
1. 22-23 вересня 2023 року святкуймо #BEACTIVE DAY в Україні. Під девізом «Будь активним! / #BEACTIVE» в закладі освіти проводяться будь-які фізичні активності із масовим залученням учнів, як в офлайн так і в онлайн режимі (скріншоти та відео онлайн уроків, активностей, відео виконання вправ, як особисто так і з друзями). Відео та фото активностей працівниками закладу освіти, самими учнями викладаються в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами: #beactiveday #ua_active #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom + унікальний хештег закладу освіти #beactive, а також додавши теги: @ua_active @europe_active @Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я.

Учасники #BEACTIVE DAY 2023 в Україні отримають сертифікати європейської події найактивніших закладів освіти.

2. Станьте учасником спеціального челенджу! #BEACTIVE DAY 2023 має на меті привернути увагу людей літнього віку до фізичної активності. Запросіть учнів та учениць вашого закладу освіти позайматися зі своїми бабусями та дідусями будь-якими фізичними вправами, здійснити прогулянку, покататися на велосипеді, виконати вправи йоги тощо. Відео та фото виконання вправ, активностей разом, самими учнями або працівниками закладу освіти слід викладати в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами: #beactive4all #beactiveday #ua_active #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom + унікальний хештег закладу освіти #beactive, а також додавши теги: @ua_active @europe_active @Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я.

Серед учасників челенджу рандомно будуть розіграні подарунки від українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

#BEACTIVE DAY 2023 в Україні проводиться за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Організатором заходів є ГО UkraineActive за підтримки українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×