Міжнародний науково-практичний WEB-форум «Forum Sois, 2023: розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя»

Дата:
- 23/05/2023 - 26/05/2023
Час: 00:00 -00:00


0


З 23 по 26 травня 2023 року в онлайн-форматі відбудеться Міжнародний науково-практичний WEB-форум «Forum Sois, 2023: розбудова єдиного відкритого інформаційного простору освіти впродовж життя» (далі –WEB-форум).

Організаторами WEB-форуму є Міністерство освіти і науки України, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Українська інженерно-педагогічна академія, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національна академія педагогічних наук України, а також стратегічні партнери за згодою – провідні наукові установи, заклади освіти і громадські об’єднання України і зарубіжжя.
Мета WEB-форуму: запровадження ідей розбудови єдиного відкритого інформаційного освітнього простору шляхом об’єднання зусиль наукових установ і закладів освіти України та європейських країн, а також держав, що обрали пріоритетним шлях сталого розвитку науки і освіти.

Для участі у WEB-форумі необхідно до 20.05.2023 зареєструватися за покликанням https://forumsois.uipa.edu.ua

Також за бажанням можна подати тези, оформлені відповідно до вимог, надіславши їх на електронну скриньку оргкомітету: forumsois2023@gmail.com.

Деталі участі у інформаційному листі

Запрошуємо взяти участь у WEB-форумі наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, аспірантів та усіх зацікавлених осіб.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×