Конкурс есе «Моя Україна»

Дата:
- 21/09/2023 - 30/11/2023
Час: 00:00 -00:00


0


До уваги учнів 9-11 класів і вчителів Запорізької, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської областей!

З 21 вересня по 30 листопада 2023 року Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» проводить конкурс есе «Моя Україна».

Запропоновані теми есе (на вибір):

  1. «Моя Україна майбутнього». Що означає Мир для тебе сьогодні? Як я бачу Україну майбутнього? Що я зроблю, коли Україна переможе?
  2. «Війна. Моя історія».  Коли і як ти усвідомив(ла), що почалася війна? Що ти відчував(ла)? Що цей день означав для тебе і твоєї родини? Як змінилося твоє життя і життя твоєї родини після початку повномасштабної війни в Україні?
  3. «Чому бути українцем/українкою – це моя суперсила». Чому я пишаюся тим, що я українець/українка? У чому незламність духу і сила української нації? Що я роблю заради Перемоги?

Умови конкурсу.

До розгляду приймаються есе учнів 9-11 класів і вчителів Запорізької, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської областей, написані українською мовою і містити до 600 слів. Есе має бути підписаним автором із зазначенням прізвища та імені, дати та року народження, назви закладу освіти і класу (для учнів), теперішніх області та місця проживання, а також області та місця проживання до початку війни (тільки для ВПО), його/її контактного номера телефону та електронної пошти, ПІБ вчителя, який надихнув на написання есе (ці дані вказати вгорі сторінки). Есе має бути оригінальним та неопублікованим раніше. Плагіат або копіювання чужих думок чи історій заборонені. Есе має бути написане на основі реальних подій і справжніх історій. Есе створюється самостійно автором, співавторство не допускається. Авторське право на есе передається організатору конкурсу. Організатор зберігає конфіденційність персональних даних авторів.

Технічні параметри.

Роботи, написані від руки, до участі не приймаються. Есе подається у форматі документа – Microsoft Word. Загальний обсяг есе: до 600 слів. Поля сторінки: всі по 2 см. Шрифт: Times New Roman. Кегль: 14. Міжрядковий інтервал: 1,5. Абзацний відступ: 1 см. Вирівнювання тексту: по ширині.

Есе може бути подане до 21 жовтня 2023 року тільки через офіційну  реєстраційну форму на сайті Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова (civilvoicesmuseum.org) в електронному варіанті.

Переможці Конкурсу та фіналісти отримають такі призи:

  • 1 місце: диплом переможця, подарунок (планшет)  – 5 учасників;
  • 2 місце: диплом переможця, подарунок (мобільний телефон) – 5 учасників;
  • 3 місце: диплом переможця, подарунок (смартгодинник) – 5 учасників;
  • Автори робіт, які увійшли до фіналу отримають диплом фіналіста в електронному форматі.
  • Автори найкращих робіт серед учителів отримають зовнішні накопичувачі.
  • Учитель, який надихнув переможця, що посів І місце, отримає Power Bank (5 викладачів).
  • Найактивніші викладачі, які сприяли організації процесу написання есе, отримають подарунки від Організатора конкурсу.

Усі переможці будуть оголошені до 01 грудня 2023 року на сайті Музею «Голоси Мирних» (civilvoicesmuseum.org). Нагородження переможців відбудеться в грудні 2023 року.

З Положенням про конкурс есе можна ознайомитися на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (https://imzo.gov.ua/) та Музею «Голоси Мирних» Благодійної організації «Фонду Ріната Ахметова» (civilvoicesmuseum.org).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×