«Інженерний тиждень – 2024»

Дата:
- 15/01/2024 - 11/02/2024
Час: 00:00 -00:00


0


З 15 січня по 11 лютого 2024 року буде проходити «Інженерний тиждень – 2024». Захід організовано з метою ознайомлення учнівства з наукою, набуття навичок критичного мислення, комплексного вирішення проблем, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань в реальному житті, розвитку креативності, поштовху до розвитку власного інженерного потенціалу (Лист ДНУ «ІМЗО» від 01.12.2023 № 21/08-2124).

Програма заходу включає проведення 6 тематичних уроків і виконання учнівством 24 цікавих інженерних завдань за напрямами:

  • виготовлення меблів з картону для облаштування укриття;
  • циркулярне будівництво та переробка будівельних матеріалів (закордонний та український досвід);
  • актуальні методи збору та очистки води (як для воєнного так і мирного життя);
  • виготовлення саморобних портативних освітлювальних приладів;
  • інженерні конструкції, що потребують мінімальної кількості матеріалів і можуть бути зібрані під час перебування в укриттях.

Більшість завдань адаптовано для виконання учнями з особливими освітніми потребами.

Реєстрація триватиме з 4 по 31 грудня 2023 року на сайті https://engineeringweek.org.ua/ Доступ для зареєстрованих учасників до навчальних та методичних матеріалів буде відкрито з 26 грудня 2023 року, щоб був час для планування та підготовки навчально-методичних матеріалів.

Інформуйте колег, батьків учнівство про можливість безоплатної участі та розвивайте STEM гуртом. Разом підсилимо впевненість, самозарадність, вміння протистояти викликам у наших дітей за допомогою STEM-підходів, звичайно ж, інженерії та мейкерства.

Детальніше про «Інженерний тиждень – 2024» на сайті https://engineeringweek.org.ua/

Захід «Інженерний тиждень – 2024» організовано ГО «Про.Про.Лаб» у межах програми TOLOCAR, що фінансується Федеральним урядом Німеччини (Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) за підтримки GIZ Ukraine, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×