“Інженерний тиждень-2022”

Дата:
- 21/03/2022 - 10/04/2022
Час: 00:00 -00:00


0


З 21 березня по 10 квітня 2022 року буде проведено захід «Інженерний тиждень», який відбувається третій рік поспіль. Участь у події допоможе учнівській молоді набути навичок критичного і креативного мислення, комплексного вирішення проблем, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань у реальному житті, а також буде поштовхом до вибору інженерної професії у майбутньому.

Цього року наскрізною темою «Інженерного тижня» стануть дослідження історії української інженерії та винахідництва. Тому запрошуємо приєднатися до його проведення не тільки вчителів, які навчають за STEM-підходами, а і вчителів історії та літератури. Програма «Інженерного тижня» включає:

  • проведення тематичних уроків, під час яких учнівство ближче познайомляться з українськими інженерами та винахідниками;
  • виконання учнями серії тематичних інженерних завдань;
  • узагальнення результатів.

Програма заходу сприяє активному залученню учнів з особливими освітніми потребами і таким чином вони мають доступ до реалізації STEM-проєктів. У разі несприятливої епідеміологічної ситуації в регіонах, заклади освіти зможуть провести «Інженерний тиждень» у дистанційному форматі.

Для участі у «Інженерному тижні»  необхідно подати заявку до 01.03.2022 на сайті https://engineeringweek.org.ua/ Зареєстровані заклади освіти або окремі вчителі отримають доступ до кейсу методичних матеріалів з 07 до 10 березня 2022 року. Участь у заході безкоштовна.

Захід організовано за ініціативи ГО «Про.Про.Лаб» у рамках меморандуму про співпрацю з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×