Фізкультурно-оздоровчий захід MOVE Week 2023

Дата:
- 22/05/2023 - 28/05/2023
Час: 00:00 -23:59


0


22-28 травня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід MOVE Week 2023 для закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Організаторами заходу є: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України за підтримки польських партнерів Фонду V4Sport та Krokiet & Lama Academy, ГО «UkraineActive».

До участі запрошуємо дітей дошкільного/молодшого шкільного віку, вчителів/вихователів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Участь у заході безоплатна.

MOVE Week – це щорічна глобальна подія, яка демонструє переваги активного способу життя та регулярних занять спортом і фізичною активністю. Протягом тижня по всій Європі відбуватимуться спортивні заходи, головною метою яких є популяризація різних форм руху та здорового способу життя. Спеціально до цієї події підготовлені короткі відео-уроки для використання у закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Це дозволить заохотити дітей цікавими руховими завданнями з раннього віку!

Як стати частиною MOVE Week?

1. Заповніть заявку про участь у MOVE Week за формою: https://forms.gle/9WKRXnpbWf1ZyWXt5

2. Отримайте на пошту посилання на п’ять відеороликів від Krokiet & Lama Academy (Польща), розроблених спеціально для українських дітей для активних перерв під час уроків, занять або ранкової зарядки, або перейдіть за посиланням: https://akademia.krokietilama.pl/programs/collection-tbtjjo_6k80 та скористайтеся планом активних перерв.

3. Завантажуйте на своїх каналах комунікації (Facebook або Instagram та/або веб-сайті), використовуючи хештеги та теги:

Для Facebook:
@UkraineActive @International Sport and Culture Association @v4sport.Foundation @AkademiaKrokietaiLamy, @Інститут модернізації змісту освіти #ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #MOVEWeekUkraine #FindYourMOVE #edukacjawruchu #ІМЗО #КФВС

Для Instagram:
@ua_active @isca.official#ua_active #NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland#MOVEWeekUkraine #FindYourMOVE

4. Заповніть звітну форму (до 10 червня) за покликанням: https://forms.gle/NqWpQwbMvFgizL6g7 та отримайте міжнародний сертифікат для себе та своєї організації.

5. Використовуйте додані картинки у власних постах присвячених MOVEWeek, які можете завантажити за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1_Blcljse2879JoBWVeZT9YO9aoxs_CLQ?usp=sharing

Довідки за телефоном: Андрій Анатолійович Боляк – 067-756-65-52.

Прийміть виклик MOVE Week та долучіться до цього великого свята руху!

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×