Астрономічні бої

Дата:
- 15/08/2021 - 19/08/2021
Час: 00:00 -00:00


0


 

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про проведення започаткованої в минулому році нової форми інтелектуальних змагань з астрономії – Астрономічних боїв. Оскільки минулорічний досвід їх проведення виявився успішним, то організатори Астробоїв вирішили провести їх і цьогоріч протягом 15-19 серпня 2021 року (лист ІМЗО від 16.07.2021 № 22.1/10-1618).

Суть Астробоїв полягає у командному розв’язанні авторських задач рівня складності ІІІ-IV етапів всеукраїнських олімпіад, доповідей (захисту) своїх розв’язків та пошуку недоліків у розв’язках суперників. Така форма змагань сприятиме обміну астрономічними знаннями, формуватиме уміння визначати найбільш вагомі ефекти у задачах, дозволить вибирати адекватні фізичні моделі, знаходити помилки та оптимальні шляхи розв’язків, розвиватиме комунікативні навички учасників та вміння відстоювати свої думки. Отриманий в ході боїв досвід буде у нагоді учасникам при подальшій участі в олімпіадах, захисті проєктів та в інших дослідженнях й дискусіях у їхньому житті. Також цей досвід буде корисним тренуванням для тих учнів, хто матиме бажання брати участь у міжнародних астрономічних, як очних так і онлайн-змаганнях.

Запрошуємо до участі у Астробоях учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, які цікавляться астрономією та астрофізикою.

Більше про Астробої, правила їх проведення та реєстраційні форми для учасників і членів журі можна знайти за покликанням: https://www.astrosandbox.com/fights, а також у телеграм-каналі: https://t.me/YoungUkrainianAstronomers

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×