Конкурс творчих есе «Один день»

Мета конкурсу - підкреслення важливості миру як головної цінності суспільства, виховання в учнівської молоді толерантності і терпимості.

У 2021/2022 навчальному році конкурс відбудеться з 20 до 30 вересня  2021 року.

До розгляду у конкурсі приймаються творчі есе  учнів  9-11 класів Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської областей.

Есе має бути написане українською або мовами національних меншин і містити до 600 слів.

В есе має бути описана історія про день, коли війна почалася особисто для нього/неї. Коли і де він/вона усвідомив/-ла, що почалась війна? Що цей день означав для нього/неї та родини? Як він/вона зрозумів/-ла, що почалася війна, і люди зіткнули з новою реальністю? Що означає мир для нього/неї сьогодні?

Есе має бути підписаним автором із зазначенням прізвища та ім’я, дати та року народження, області та міста проживання, назви закладу освіти, його/її контактного номера телефону та електронної пошти (ці дані вказати вгорі сторінки).

Есе має бути оригінальним та не опублікованим раніше. Плагіат чи копіювання чужих думок чи історій не дозволяється. Есе створюється самостійно автором, співавторство не допускається.

Есе може бути подано до 30 вересня 2021 року в один із зручних способів:

  • через відповідальну особу закладу освіти у день написання есе. Вчителі збирають есе, написані учасниками власноруч у призначений день, і відправляють їх зручним для себе способом;
  • онлайн – через форму на сайті Музею «Голоси мирних» Благодійної організації «Фонду Ріната Ахметова» (https://civilvoicesmuseum.org/);
  • через відповідний лист (прикріпивши супроводжувальну анкету) на електронну пошту: essay@fdu.org.ua

Положення про про конкурс творчих есе «Один день»

Лист ІМЗО від 09.09.2021 № 22.1/10-2045 «Про організацію та проведення конкурсу творчих есе «Один день» 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×