Національна освітня електронна платформа

Концепція реформування загальної середньої освіти в Україні передбачає впровадження Національної освітньої електронної платформи. Сучасні технології в школі мотивуватимуть дітей до навчання і формуватимуть практичні навички та компетенції. В рамках реформи «Нова українська школа» передбачено створення національної освітньої платформи, що забезпечить вільний доступу до е-підручників всіх учасників освітнього процесу, зробить  освіту більш якісною та доступною для учнів та вчителів із сільських територій.

З метою впровадження і роботи платформи, фахівцями Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Офісу ефективного регулювання розроблено «Положення про Національну освітню електронну платформу» (наказ МОН від 22.05.2018 №523 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 червня 2018 р. за № 702/32154).

Національна освітня електронна платформа має стати рушієм суттєвих змін в освітньому процесі та започаткувати ринок виробництва електронних освітніх продуктів і сервісів, сприятиме формуванню цифрової компетентності учасників освітнього процесу в Україні.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×