Європейські цінності та розвиток соціальної згуртованості в освіті

Дата:
- 12/12/2019
Час: 09:45 -17:00


0


 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної конференції «Європейські цінності та розвиток соціальної згуртованості в освіті», що відбудеться 12 грудня 2019 року за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у співпраці з Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова  в рамках реалізації міжнародних проєктів за підтримки Національного Еразмус Офісу в Україні, Університету Генуї (Італія), Масариков університету (Чехія).

Напрями роботи конференції:

  1. Європейські цінності в системі вищої педагогічної освіти України та ЄС.
  2. Європейські студії соціальної згуртованості в освіті.
  3. Інклюзія та розвиток навичок ХХІ століття як основні принципи освітньої політики ЄС.
  4. Навчання впродовж життя та університети, орієнтовані на громади, як основні драйвери економічного та соціального розвитку.
  5. Практичні освітні технології на засадах соціальної згуртованості.

Програма конференції:

Реєстрація:  9:45 – 10:00

Пленарне засідання: 10:00 – 12:00

Панельні дискусії за напрямами конференції:   12:00 – 14: 00

Робота круглого столу «Розвиток Європейських Педагогічних Студій на платформі спільних цінностей України та ЄС», секційні засідання за напрямами:  15:00 – 17:00

Місце проведення: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Центральний корпус, вул. Пирогова, 9, ауд. 231.

Звертаємо увагу, що конференція працюватиме в режимі онлайн з 10:00 до 14.00.

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті Національного педагогічного університету імені  М. П. Драгоманова, на сайті проєкту Модулю Жана Моне  SCEGES (www.sceges.info), опубліковані у наукових часописах «Корекційна педагогіка та спеціальна психологія», «Вища освіта України».

З метою публікації у наукових часописах мати електронний варіант доповіді у вигляді статті, оформленої відповідно до вимог, що висуваються часописами. Для публікації виступу на круглому столі необхідно протягом  3-х днів після завершення заходу надати електронний варіант організаторам на електронну адресу:  n.v.kochubey@ua.fm

Більше інформації  за тел.: (050) 311-34-35; (097) 295 60 90 або ел. пошта: marja@nesterova.com.ua  (Мар’я Нестерова).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×