Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020-2021 навчальному році»

Дата:
- 25/08/2020
Час: 11:00 -15:00


0


Відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки ТОВ «Всеосвіта» проводять Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020-2021 навчальному році».

Стан та актуальні питання розвитку STEM-освіти в Україні; методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах освіти; проблеми та ресурси професійного розвитку педагогічних працівників з питань STEM-навчання – це основні питання, що будуть висвітлюватися під час заходу.

Запрошуємо поділитися думками, висловити свої пропозиції та зауваження науково-педагогічних працівників, обласних координаторів з питань STEM-освіти та методистів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, керівників, педагогічних працівників закладів освіти.

Під час дискусії хочемо всебічно проаналізувати проблеми, сильні та слабкі сторони, щоб визначитися над чим необхідно працювати протягом 2020-2021 навчального року в системі STEM-освіти.

Онлайн-семінар заплановано на 25 серпня 2020 року. Початок роботи об 11 год.

Зареєструватися та докладніше ознайомитися з програмою семінару можна за посиланням: https://vseosvita.ua/seminar/5

Участь безкоштовна.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×