Всесвітній тиждень грошей – 2019

Map Unavailable

Дата:
- 14/03/2019 - 31/03/2019
Час: 00:00 -00:00


0


З 14 по 18 березня для учнів та з 25 по 31 березня 2019 року для студентів в рамках «Global Money Week – 2019» відбудуться освітні заходи під гаслом «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

В Україні глобальна міжнародна навчальна ініціатива вже шостий рік поспіль проводиться за інформаційної та організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національним банком України спільно з ДВНЗ «Університет банківської справи», USAID «Проект трансформація фінансового сектору», Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежною асоціацією банків України.

Долучитися до заходів Global Money Week можуть волонтери, громадські організації, заклади загальної середньої освіти, професійно-технічні та вищі навчальні заклади, фінансові установи, комерційні компанії.

Умови участі, дорожня карта заходів із фінансової грамотності, презентації, сценарії, що запропоновані для використання у роботі методистам обласних закладів післядипломної педагогічної освіти та тренерам розміщено за посиланнями на офіційних сайтах ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: https://imzo.gov.ua/events/, Національного банку України: http://globalmoneyweek.bank.gov.ua/, ДВНЗ «Університет банківської справи»: https://www.ubs.edu.ua, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: https://www.facebook.com/fg.gov.ua.

Приєднуйтесь до «Global Money Week – 2019», щоб навчитися накопичувати та заробляти гроші, розпочати формувати статки.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×