III Всеукраїнський учнівський конкурс «Стежками Каменяра»

Дата:
- 15/11/2019 - 15/12/2019
Час: 00:00 -00:00


0


 

За підтримки Міністерства освіти і науки України, Львівського національного університету імені Івана Франка, та ГО «Львівське товариство» у місті Києві, Міжнародний Фонд Івана Франка втретє проводить Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» (далі – Конкурс).

Конкурс має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка шляхом створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких він працював, та дослідити його літературну спадщину, наукову, культурологічну та громадську діяльність.

Прийом конкурсних робіт розпочнеться з 15 листопада і триватиме до 15 грудня 2019 року.

Переможці Конкурсу і дипломанти визначатимуться у чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка». Кожна номінація має дві вікові категорії: учні віком 6-11 років і 12-16 років відповідно.

УВАГА! Обов’язковою вимогою для  участі в Конкурсі є заповнення електронної форми до всіх номінацій за посиланням (посилання буде відкрито з 15.11.2019 р.): https://docs.google.com/forms/d/1JsimMceYgSSskr_aOpSVg21LgszxoRe6y867ghlkHW8/prefill

З однієї електронної адреси можна заповнити лише одну електронну форму і лише один раз.

Крім того, організатори Конкурсу звертають увагу на вимоги до робіт у номінаціях  «Проза», «Поезія», «Драматургія», а саме: обсяг роботи  має бути не більше 5 сторінок друкованого тексту на папері формату  А4, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту  – 14, міжрядковий інтервал  – 1,5.

Конкурсна робота, що подається на Конкурс до номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» виконується у вигляді зображення, яке супроводжує і доповнює тексти до творів Івана Франка (малюнки, гравюри, графіка), на 1 сторінці формату не більшого за «А2» і, крім заповненої електронної форми, оригінал малюнку надсилається на поштову адресу Міжнародного фонду Івана Франка (01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф.15), з позначкою «На конкурс «Стежками Каменяра».

З Положенням про Конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1WM78SsMOiGTFgHuL-pDfk8IbVrOYczpWIQUtGEcJ7Gc/edit?usp=sharing

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×