ІІ Міжнародна літня школа за темою: «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у Європейському освітньому просторі – крок до євро інтеграційного розвитку»

image_pdfimage_print
Map Unavailable

Дата:
- 26/06/2017 - 29/06/2017
Час: 00:00 -00:00


26 – 29 червня 2017 року буде проведено ІІ Міжнародну літню школу за темою: «Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у Європейському освітньому просторі – крок до євро інтеграційного розвитку».

Організатори: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з Дебреценським університетом (Угорщина).

ІІ Міжнародна літня школа — це ознайомлення учасників із можливостями розвитку професійної педагогічної й наукової кар’єри в умовах інтеграції української освіти в європейський освітній простір, підготовка до розроблення проектних ідей, об’єднання та демонстрування найбільш ефективних і прогресивних напрацювань в освітній сфері, широка палітра інноваційних підходів до розвитку освіти в Україні та за кордоном.

Програма передбачає:

 • 4 дні спілкування з експертами, фахівцями, учасниками та організаторами;
 • 32 години вивчення питань сучасної освіти та обмін досвідом;
 • більше 10 авторитетних спікерів міжнародного рівня;
 • безліч корисних знайомств і нових контактів;
 • десятки передових технологій і методик сучасної освіти.

ІІ Міжнародна літня школа — це обговорення перспективних напрямів спільної діяльності в рамках Європейських програм, поєднання європейських інтерактивних тренінгових технологій, національно-культурного спілкування та теоретичних інформаційних сесій із тематики євро інтеграційних процесів.
Особливість заходу: літня школа стане унікальним заходом за участі кращих наукових, педагогічних представників України, Польщі, Угорщини та Словаччини. Він дозволить учасникам отримати не лише теоретичні знання з євроінтеграції, обмінятися досвідом зі своїми колегами з Європи щодо життя молоді в країнах, що вступили до ЄС, а й практичні навички з розробки та написання проектних заявок, застосування європейських інтерактивних тренінгових технологій.

Учасники дізнаються про:

 • успішні реформи системи освіти у Польщі, Словаччині, Угорщині;
 • значення освіти для майбутнього нашої країни;
 • технічні інновації в українських школах і їх практичне впровадження;
 • останні зміни в українському законодавстві у сфері освіти;
 • формування життєвої необхідності дорослих громадян у постійному вдосконаленні освіти впродовж усього життя (Майстер-клас /Фронезис освіти 2.0);
 • вирішення актуальних проблем освітнього процесу в загальноосвітніх навчальних закладах (Засади економічного підходу в управлінні інноваційними навчальним закладами: шляхи формування);
 • ключові навички та компетенції, що необхідні сучасному педагогу (Інноваційні форми організації навчальної діяльності учнів у Інтернет-середовищі”).

Серед спікерів ІІ Міжнародної літньої школи:

 • Микола Смолінський, президент фундації Центрально-Європейської Академії навчань та сертифікації (Республіка Польща);
 • Роман Рудюк, керівник освітніх програм компанії Microsoft „Партнерство в навчанні” (Україна);
 • Микола Журба, д. ф. н.,завідувач кафедри управління освітою Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;
 • Югас Еріка, доцент, завідувач кафедри гуманітарних наук інституту освіти і науки факультету гуманітарних та математичних наук Дебреценського університету, директор культурного та науково-навчального центру Культурного інституту (Угорщина);
 • Томаш Долежал, перший заступник директора Східноcловацького інституту досліджень і освіти, голова Ради, генеральний директор Європейського інституту розвитку освіти (Словаччина);
 • Віталій Паздрій, к. е. н., викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ ім. Вадима Гетьмана;
 • Євгенія Сажнєва, „Учитель-новатор” програми Microsoft „Партнерство в навчанні”.

Попередня реєстрація для участі у школі є обов’язковою (триває до 25 червня). Кількість учасників обмежена. Реєстрація слухачів здійснюється в онлайн-режимі за посиланнями:

Реєстрація для участі в м. Ужгород

Реєстрація для участі в м. Дебрецен

Лист ІМЗО від 12.05.2017 № 21.1/10-557 “Щодо проведення ІІ Міжнародної літньої школи на тему “Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково-педагогічних працівників та керівників навчальних закладів  у Європейському освітньому просторі – крок до євроінтеграційного розвитку”

 


Опитування щодо веб-сайту
Якою інформацію на сайті, Ви найчастіше користуєтесь?
Ваш варіант
Якими розділами, на вашу думку, варто доповнити сайт Інституту?
Чи зручно Вам отримувати інформацію про діяльність інституту та оновлення нормативної бази через соціальні мережі?
Які фактори важливі для Вас у роботі веб-сайту?
Ваш варіант
4. Будь ласка, залиште Ваші коментарі, зауваження, пропозиції, спрямовані на поліпшення роботи веб-сайту.
×