Підсумкова науково-практична конференція за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми»

Дата:
- 21/05/2019
Час: 10:00 -12:00

Адреса:
Міністерство освіти і науки України, актова зала (3 поверх), проспект Перемоги, 10, м. Київ


0


21 травня 2019 року об 10:00 в актовій залі Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги, 10) відбудеться підсумкова науково-практична конференція за результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Мета заходу – поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів психологічної служби у системі освіти України.

До участі запрошуються переможці (І місце), лауреати (ІІ, ІІІ місця), учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу, члени центрального організаційного комітету та журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу, керівники (директори) навчально-методичних центрів/кабінетів/лабораторій психологічної служби.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: (044) 248-21-95 або за електронною адресою:  psyche-logos@ukr.net

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×