Науково-практичний семінар щодо впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності

Map Unavailable

Дата:
- 25/10/2018
Час: 10:00 -12:50

Адреса:
Київський Палац дітей та юнацтва


0


25 жовтня 2018 року в рамках Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмої міжнародної виставки «WorldEdu» у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться науково – практичний семінар «Дисемінація впровадження в освітній процес інноваційного досвіду експериментальної діяльності – потенційний ресурс підвищення якості надання освітніх послуг». Організатор заходу – відділ цифрової освіти та ІКТ Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». До участі в ньому запрошуються керівники закладів та установ освіти, педагогічні, науково-педагогічні, наукові працівники, наукові керівники та координатори дослідно – експериментальних робіт всеукраїнського рівня.

На семінарі обговорюватимуться питання інформаційної культури педагогічних, науково – педагогічних та наукових працівників закладів та установ освіти в умовах сучасного освітнього середовища.

Час та місце проведення: 10:00 – 12:50, м. Київ, вул. І. Мазепи,13, Київський Палац дітей та юнацтва, Конференц – зал № 1 (ЮН-ПРЕС – Медіа – зал).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×