Мовний челендж «Українська мова – важлива»

Дата:
- 06/04/2021 - 20/04/2021
Час: 00:00 -00:00


0


 

Упродовж 26 лютого – 21 березня 2021 року на платформі HUMAN дистанційно відбувався Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика, де взяли участь рекордна кількість учасників – 25 673 конкурсантів.

11 555 учасників, які успішно подолали всі етапи Марафону, мають можливість ще раз виявити свою пошану та любов до української мови. 

Отже, запрошуємо долучитися до мовного челенджу «Українська мова – важлива»!

Ініціювали челендж технічний партнер Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика освітня компанія HUMAN за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та МФБ «Ліга українських меценатів».

Челендж має на меті залучити найкращих знавців української мови до підвищення її статусу серед школярів та молоді, а також спонукати кожного українця замислитися над тим, що особисто для нього означає українська мова.

Для того, щоб взяти участь у челенджі, учасникам необхідно виконати творчу роботу на тему «Українська мова – важлива» в одній із таких категорій: 

  • твір, есе, поезія;
  • малюнок, фото, візуалізоване зображення; 
  • відеоролик. 

Далі – опублікувати свою роботу в соціальних мережах: «Фейсбук», «Інстаграм», «Tik-Tok», додавши до неї хештег #HUMANмарафон та іменний сертифікат, що засвідчує проходження 4-х етапів Марафону. Кожен учасник може брати участь у декількох категоріях.

Чекаємо роботи учасників до 20 квітня 2021 року

Організатори оберуть 3-х переможців у кожній категорії, які будуть нагороджені цінними призами від освітньої системи «HUMAN Школа»: ноутбуком, планшетом та смартгодинником. Найкращі роботи учасників будуть представлені широкій аудиторії. 

Оголошення результатів та нагородження переможців відбудеться  1 травня 2021 року

Детальніше про правилами та умовами участі можна дізнатися  на вебсайті HUMAN

Якщо ви хочете надихнутися творчими роботами учасників, заходьте в соцмережі та вводьте хештег #HUMANмарафон.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×