Конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти у 2018 році

Map Unavailable

Дата:
- 02/10/2018 - 02/11/2018
Час: 00:00 -00:00


0


Другого жовтня наказом Міністерства освіти і науки України № 1050 оголошено конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти у 2018 році. Захід відбуватиметься в рамках експерименту всеукраїнського рівня з теми «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (Е – book for secondary education (EBSE)). На підсумковому етапі конкурсу учні 1 – го класу та педагогічні працівники ЗСО мають бути забезпеченими електронними засобами  навчального призначення з таких предметів, як «Українська мова», «Математика», «Я досліджую світ» та «Мистецтво».

Процес конкурсного відбору відбуватиметься під патронатом Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Наразі завершується розроблення інструктивно – методичних матеріалів для здійснення вибору педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти проектів електронних підручників із кожної назви та оформлення результатів вибору. Також затверджено склад Конкурсної та Апеляційної комісій конкурсу.

Перебігом конкурсу передбачено, що до 15 жовтня комплекти конкурсних матеріалів будуть прийматися й реєструватися відповідною комісією, а на офіційному веб – сайті ІМЗО розміщуватимуться посилання на проекти електронних підручників із кожної назви, поданих на конкурс.

Із 16 по 22 жовтня педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, перелік яких визначено наказом МОН України від 31 серпня 2018 року №95, будуть знайомитися з проектами е-підручників, які братимуть участь у конкурсі, та заповнювати спеціальні форми вибору даних проектів.

24-го жовтня 2018 р. будуть узагальнені та оголошені попередні висновки Конкурсної комісії щодо пропозиції до формування переліку е – підручників, право використання яких фінансуватиметься коштом державного бюджету в 2018 році.

Із 25 по 31 жовтня ц.р. учасники конкурсу зможуть оскаржити попередні висновки Конкурсної комісії до Апеляційної комісії., надіславши апеляції до ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, загальний відділ). Тільки після розгляду всіх апеляцій та ознайомлення з їх змістом учасників, які їх подавали, матеріали щодо результатів конкурсу будуть передані для розгляду колегією Міністерства освіти і науки України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×