Компанія Cisco запрошує педагогів та учнів долучитися до вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки»

Map Unavailable

Дата:
- 12/09/2019 - 15/10/2019
Час: 00:00 -00:00


0


Без навчання у сучасному світі з місця не зрушити. Щоб стати спеціалістом в області  кібербезпеки, необхідно оволодіти низкою знань – мережеві технології, програмування, операційні системи, інше.

За ініціативи «CyberSecurity Step-by-Step 2019-2020» педагоги з інформатики закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних закладів освіти та коледжів разом з учнями мають чудову можливість підвищити рівень знань з питань безпечного використання цифрових технологій на курсі «Вступ до кібербезпеки».

Навчальний курс розроблено компанією Cisco, розрахований на 17 академічних годин та схвалений Міністерством освіти і науки України для викладання в закладах загальної середньої освіти.

 

Хто поділиться знанням.

Заходи організовано Програмою мережних академій Cisco, провідними вишами України у співпраці з ГО «Центр кращого інтернету» та за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Курс читатимуть викладачі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та Черкаського державного технологічного університету.

Програмою курсів передбачені дистанційні сесії запитань та відповідей.

 

Що отримають в результаті слухачі курсу.

 

Набуті знання учні можуть проявити на Всеукраїнських змаганнях «Cisco Кіберзмаг – 2020», що відбудуться у лютому-березні 2020 року в два етапи: онлайн та очно.

Учні, які успішно закінчать навчання з курсу, матимуть можливість продовжити його дистанційно на курсі академій Cisco наступного рівня складності «Основи кібербезпеки» та отримати практичний досвід під час майстер-класів.

Педагоги отримані знання можуть застосовувати для подальшого викладання курсу «Вступ до кібербезпеки» у закладах освіти.

Навчання для учнів та педагогів безкоштовне.

Педагоги запрошуються пройти дистанційне навчання за рахунок гранту Фонду Спільноти Кремнієвої долини.

Реєстрація триватиме з 16 по 22 вересня, навчання закінчиться – 15 жовтня 2019 року.

Докладніше про ініціативу «CyberSecurity Step-by-Step 2019-2020»:  https://cybersecurity-step-by-step-2019.ztu.edu.ua

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×